subscribe: Posts | Comments | Email

Urządzamy pokój hotelowy

0 komentarzy
Urządzamy pokój hotelowy

Duża konkurencja w branży hotelowej sprawia, że obiekty muszą rywalizować nie tylko ceną, ale przede wszystkim standardem i wyposażeniem pokojów. Coraz częściej bowiem się zdarza, że klienci są skłonni zapłacić więcej za pobyt w nowocześnie urządzonym pokoju, niż cieszyć się niską ceną kosztem zniszczonych mebli i niesprawnego wyposażenia. Jeśli jesteś na etapie urządzenia hotelu i wybierasz wyposażenie do pokojów, podpowiemy ci, co koniecznie powinno się w nich znajdować.

 

Łóżka i fotele

 

Na podstawowe wyposażenie pokojów składają się łóżka i fotele Nowy Styl. Pokoje hotelowe powinny oferować możliwość wyboru pomiędzy wieloma wariantami łóżek, w tym jednym podwójnym łóżkiem małżeńskim, a także łóżkami pojedynczymi. Nie warto decydować się na zakup najtańszych mebli, gdyż bardzo szybko mogą one wymagać wymiany. Kupując łóżka do hotelu, należy również przestrzegać standardowych rozmiarów. Dzięki temu zakup nowego materaca będzie mniejszym wyzwaniem i uda się go znaleźć w lepszej cenie, niż kupno materaców na zamówienie. Łóżko do pokoju hotelowego powinno być wyposażone w wysoki zagłówek, który ochroni ścianę przed brudzeniem oraz poprawi komfort wypoczynku. Można się zdecydować zarówno na łóżka z zabudowanym spodem, jak i stojące na 4 nogach. W tym przypadku utrudniamy jednak pracę ekip sprzątających, zmuszając je do odkurzania pod łóżkiem, co czasami może być kłopotliwe.

 

Fotele w pokoju hotelowym – czy to konieczne?

 

Nie zawsze jest możliwość, aby w pokoju pojawił się fotel Nowy Styl. Tak będzie wtedy, jeśli pokój jest niewielki i brakuje miejsca na takie meble. Jeśli jednak powierzchnia na to pozwala, warto zadbać o jeden lub dwa fotele z podłokietnikami. Pomiędzy fotelami powinien znajdować się jeszcze choć jeden niewielki stolik, idealny do postawienia na nim filiżanki kawy. Jeśli rezygnujemy z fotela, należy zapewnić gościom hotelowym jego alternatywę w postaci krzesła. Są one tańsze w zakupie oraz zajmują mniej miejsca. Jakie krzesła są odpowiednie na wyposażenie hotelu? Przede wszystkim tapicerowane, z miękkim siedziskiem i oparciem, na których dłuższe siedzenie nie będzie katorgą, ale przyjemnością. Takie krzesła w swojej ofercie również posiada polski producent mebli, firma Nowy Styl.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *